MT víceboje 2019

  21. 9. 2019        Zuzana Václavíková

V sobotu 21.9.2019 se uskutečnily u nás již tradiční moravskotřebovské víceboje a naše mladé naděje byly opět vidět.

V kategorii nejmladší žákyně se na konečném 8. místě usadila Adéla Friedlová se ziskem 987b. Za kluky nás reprezentoval nový člen našeho oddílu Damián Horký a obsadil v celkovém hodnocení 8. místo s celkovým počtem 1035b. V nejhojněji obsazené kategorii přípravka II. nás reprezentovaly hned 4 slečny.
Na krásném druhém místě se umístila Dita Václavíková s celkovým počtem 1693b, 5. příčku obsadila Laura Polášková (1423 b.), 8. Lenka Kriklová (1235 b.) a na třináctém místě se usadila naše nová posila Rozálie Horáková (946b.)

Za mladší žákyně nastoupila Julie Klímová, která počtem 1734 b vybojovala 3.místo, a za starší žákyně se o celkovou 2. příčku postarala Lucie Dolečková s 2121 body, nakonec 4. místo obsadila Anna Korbelová za 1529 bodů. Všem dětem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu, zvlášť když některé z děvčat věděly, že druhý den závodní maraton pokračuje a jede se bojovat do krajského finále v Chrudimi. Za trenéry obdiv a díky za super reprezentaci.

Zuzka, Martin, Radek a Vlaďka

přejít na úvodní stránku přejít na seznam všech článků